Literatura współczesna oferuje czytelnikom już nie tylko ciekawą fabułę, ale także oryginalne postacie, które budują całą historię. Takie postacie nie łatwo zapomnieć nawet po skończeniu lektury. Przykładem takiej postaci jest Gerard Edling , który został stworzony przez gwiazdę polskiej sceny pisarskiej Remigiusza Mroza. Jest on talentem, który nie dość, że szybko się rozwinął, to jeszcze nie przestaje zachwycać czytelników, którzy wciąż czekają ze strony pisarza na więcej.

Gerard Edling – prokurator i specjalista kinezyki

Gerard Edling (https://www.taniaksiazka.pl/seria/gerard-edling) mógłby śmiało się przedstawiać jako prokurator oraz specjalista do spraw kinezyki, czyli mowy niewerbalnej. Jednak ta okazja przeszła już Edingowi koło nosa. Czemu? Został on zwolniony i to dyscyplinarnie. Jego kariera skończyła się z wielkim krachem i nic nie zapowiada , by mógł on tak po prostu naprawić swoje błędy i wrócić na tory budowania kariery. Jednak reputacja, a raczej zdolności Edlinga dalej znane są innym osobom. Te osoby próbują właśnie rozpaczliwie negocjować z zamachowcem, który ma w planie morderstwo nauczycieli przedszkola oraz dzieci, które właśnie powinny uczestniczyć w zajęciach. Co teraz? Edling zjawia się na miejsce jako ostatnia deska ratunku. Jednak to co spotka Edlinga może przerosnąć jego umiejętności. Zamachowiec, z którym Edling prowadzi negocjacje nie jest łatwym przeciwnikiem, a wręcz przeciwnie nie wiadomo kto z tej dwójki jest lepszy, bardziej sprytniejszy. Edling nie ma wiele czasu na ocalenie ludzkich żyć. Musi on działać szybko oraz udowodnić, że jest tak niesamowity za jakiego go uważają.

Gerard Edling – bohater nie tylko jednej sprawy

Gerard Edling jest bohaterem, którego można poznać w trakcie pracy nad różnymi sprawami. Ma to związek również z tym, że Edling jest bohaterem wielu książek Remigiusza Mroza. Obecnie powstały trzy książki, z czego najnowsza “Ekstremista” ma dopiero premierę. Prócz tego losy Edlinga można śledzić w tomie pierwszym Behawiorysta oraz drugim “Iluzjonista”. Gerard Edling jest bohaterem, który zaskakuje czytelników swoim ekscentrycznym zachowaniem, a także umiejętnościami, które pozwalają mu z powodzeniem wychodzić z niemałych problemów. Mimo, że kariera Edlinga jako prokuratora skończyła się to jednak jego talenty pozwalają mu na dalszą pracę nad skomplikowany przypadkami. Gerard Edling jest postacią, którą warto poznać. Jego losy prezentowane są na tle malowniczego miasta Opole, z którego pochodzi też sam autor Remigiusz Mróz.

 

Brak komentarzy
by Magda